Cam Balkon Perdesi

  • Tüm Katlanır sabit Cam Balkon Sistemlerimize uyumludur..
  • Altta ve üstte birer alüminyum profil vardır ve bu sayede perdenin altı ve üstü istenilen noktalarda durdurulabilir.
  • Patentli, özel profil tasarımı sayesinde ekstra tutamak bulunmamaktadır, profillerin kenarları parmaklarla kavranarak işletilir.
  • İlk montajı son derece kolaydır, geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için de kolaylıkla sökülür ve ve tekrar monte edilebilir.

Cam balkon perdesi, fonksiyonel kullanım olanağı, üst düzey kumaş özellikleri ve kurulum kolaylığı ile cam balkonlarınıza üst düzey bir şıklık katacaktır. Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kumaş koleksiyonlarımızdaki farklı kaliteler, size uygun modeller ve çok alternatifli renk seçenekleri ile dekoratif ve şık görünümünün yanı sıra Cam balkon sistemlerinize işlevsellik de katmaktadır. (Plise Mesafesi : 14mm)

NEDEN CAM BALKON PERDESİ ?


Cam balkon perdesi; yeni ve özel perde sistemleri, son derece yüksek kaliteli ve patentli aksesuarlarla destekli fonksiyonel kullanımı, kolay kurulumunun yanı sıra, tamamı yerli üretim kumaş çeşitleri veözellikleri ile evlerinizde, ofislerinizde ve cam balkonlarınızda kısacası tüm yaşam alanlarınızda devrim niteliğinde farklılıklar getirmiştir.

Modern tarzı, sıradışı ve creative desenleriyle yaşam alanınızın şıklığına şıklık karan Cam balkon perdesi, güneşli bir gün için sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya da yardımcı olurlar.

Modern stilleri ve her noktada düzenlenebilir tarzları ile de gizlilik ve ışık seviyeleri üzerinde tam kontrol sağlar.

Cam balkon perdesi, renk alternatifleri ve farklı tonları ile eviniz de yada iş yeriniz de hatta balkonlarınız ve kış bahçeniz de farklı görünen canlı ortamlar yaratır. Benzersiz özellikleri, farklı gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem pratik, hem dekoratif, hem de şıklığın bir arada sıradışı kombinasyonlarını sunar.

Cam balkon perdesi Doğal ışık için uygun ortamlar sağlayarak, mekanlarınıza kişilik kazandırır. Aydınlık ve karanlığın tüm tonlarını mekanınızda kullanan Cam balkon perdesi yaşam alanlarınızda kendinizi rahat ve huzurlu hissettirir. Çok alternatifli Cam balkon perdesi yaşam alanınızı dinginleştirip, keyfini sürmenizi sağlar.

‘BENTHIN’ perde aksesuarlarının kullanıldığı Cam balkon Perdesi, Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İç mekanlarda kullanım seçenekleri,nin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulanamayan yerlere getirdiği alternatifler ile hayatı kolaylaştırarak farklı tarzlara sahip olan dekorunuzla uyum içinde olan işlevsel ve pratik bir çözümdür.. Perde sektörüne her mekanda kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel bir ürün sunuyoruz. Çözüm odaklı pratik alternatiflerimizle perdesiz pencere bırakmıyoruz.

Cam balkon perdesi ile huzurlu hayatınıza yeni bir perde açın…