Bizim Hakkımızda
Bir Kaç Cümle

HAKKIMIZDA

20 YILDIR BİZ BURSADAYIZ
SİZİDE BEKLİYORUZ.

Cam balkon kapama sistemlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan BALCONY, tüm çalışanların etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanıyor.

Cam Balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz, tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tüm bunları yaparken sektörümüzde lider, kaliteli ve yenilikçi kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz

3027

Kayıtlı Müşteri

2854

Tamamlanmış Proje

22

Kişilik Uzman Ekip

20

Yıllık Tecrübe

Misyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde ve en uygun ürünle çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma olmayı öncelikli misyonu olarak belirlemiş olan BALCONY, bununla birlikte müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir bakış açısı ile sektörde var olmaya devam edecektir..
Vizyonumuz
BALCONY’nin öncelikli hedefi; Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, ürünlerinin kalitesi ile tanınan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunan, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir Cam Balkon firması olmaktır.
Kalite Politikamız
BALCONY olarak Cam balkon kapatma sistemleri üretimi çerçevesinde, Öncellikle Bursa ve daha sonra da Türkiye pazarındaki müşterilerinin istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde üretim yapıp ihtiyaç halinde teknik destek verip müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. Tüm Cam Balkon Kapama Sistemlerini Türkiye, Avrupa ve Dünya, ürün ve kalite standartlarında üretecek ve zamanında teslim edecektir. Verimliliği ve kaliteyi artırmak için sürekli iyileştirme ve ilk defada doğru üretim ilkesiyle hareket edecektir. Bunun için de en önemli faktörün yetişmiş iş gücü ve teknoloji olduğunun farkında olacaktır.
Bakış Açımız
İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, tüm hedeflerine çalışanlarının mutluluğunu gözeterek ulaşacaktır. BALCONY çalışanları, ürün kalitesinden, en az maliyetle üretilmesinden ve müşteri memnuniyetinden doğrudan sorumludur.
SEKTÖRDE EN GÜÇLÜ OLDUĞUMUZ

UZMANLIKLARIMIZ

Kapasitemiz

Yılın büyük bölümünde üretim ve montaj kapasitemizi %100 lere kadar çıkartıyoruz…Kesinlikle terminlerimizde yani üretim hattımızda ve montaj sürecimizde bir aksama söz konusu olmaz…

 
    • Balkon Kapatma Sistemleri90%
    • Kış Bahçeleri65%
    • Malzeme Satış57%
    • Kapı Girişleri & Villalar72%
    • Satış Sonrası Teknik Destek83%